Raport z oblężonego Świata- pandemia COVID-19

Cywilizowany Świat Zachodu zgodził się na pandemię COVID-19. I zgodził się bez konieczności weryfikowania odpowiedzi na podstawowe, zasadnicze pytania. Świat Zachodu zgodził się też na zatrzymanie swoich gospodarek. Społeczeństwa najbardziej uprzemysłowionych państw świata w liczbie około 3 miliardów obywateli poddały się presji i wyraziły zgodę na areszty domowe bez zadawania najprostszych pytań co do istoty pandemii COVID-19.

Wypełniły polecenia władz i nakazy mediów bez sprzeciwów, bez protestów. To nie są przypuszczania czy teorie spiskowe- to widoczny efekt niezbyt wymyślnej inżynierii społecznej oraz socjotechnicznych zabiegów wspomaganych przez masowe media. 

COVID-19 i hasztagi skuteczniejsze niż Greta Thunberg

Hasztagi #zostańwdomu #stayathome okazały się znacznie bardziej skuteczne niż najlepiej zorganizowane i wyposażone służby specjalne i policje świata. Sprzężone siły mainstreamowych i społecznościowych mediów w ciągu kilku dni wymusiły bezwzględne posłuszeństwo na najbardziej wyzwolonych, liberalnych, demokratycznych, wolnych społeczeństwach Cywilizacji Zachodniej.

„Pandemia COVID-19” jako broń masowego zastraszenia, narzędzie odbierania zdrowego rozsądku i wolności (dosłownie) jest znacznie bardziej skuteczna niż Greta Thunberg z jej apokaliptycznymi wizjami „utraconego dzieciństwa” w skutek globalnego ocieplenia, wygłaszanymi na forum ONZ.

W wyniku działań lobby stojącego za Gretą Thunberg rządy były zmuszone do wydawania setek milionów dolarów na niepotrzebne „zielone technologie” i wydumane zgody na emisje CO2. Musiały wygaszać własne źródła i zasoby energetyczne, jak kopanie, żeby dobrze wypadać na międzynarodowych, liberalnych salonach.

W skutek pandemii COVID-19 rządy godzą się na rujnowanie gospodarek, niszczenie setek tysięcy przedsiębiorstw i miliony przedsiębiorców, drukowanie i wpompowanie bilionów dolarów do gospodarczego obiegu. COVID-19 generuje znacznie większych ruch pieniądza i stwarza o wiele więcej okazji do robienia kolosalnych interesów, np. przejmowania całych branż i sektorów rynku za bezcen. Dlatego ta „pandemia” nie może zostać tak szybko wygaszona- musi jeszcze potrwać, jak twierdzą „eksperci”, co najmniej 1,5 – 2 lata (…)

Pełna wersja tekstu znajduje się w publikacji:

Globalny Bunt Elit. Rewolucja Pandemiczna 2020. Kroniki pandemii

KUP / POBIERZ

Related posts