3 nowe wywiady na stronie Wywiady24.pl

Czytelników serwisu Garwolak.pl zapraszam do lektury nowych wywiadów z politykami i ekspertami opublikowanych właśnie na stronie Wywiady24.pl.

Szczególnie polecam 3 najnowsze rozmowy:

*Z historykiem i amerykanistą profesorem Grzegorzem Górskim o tym skandalicznym śledztwie prowadzonym przeciwko Donaldowi Trumpowi oraz o tym, że ewentualna wygrana kandydata partii Demokratycznej w nadchodzących wyborach prezydenckich w USA oznacza dla Polski katastrofę.

Demokraci sprzedadzą nas Putinowi bez zmrużenia oka

*Z senatorem i byłym wicemarszałkiem Senatu Markiem Pękiem o gorszej i lepszej demokracji, o tym czy marszałek Grodzki może stać się politykiem europejskiego formatu  oraz o potencjalnych roszadach i przyszłych zmianach w polskim Senacie w najbliższych miesiącach.

Senat kontraktowy będzie wprowadzał chaos

*Z ekspertem i byłym  posłem Prawa i Sprawiedliwości Januszem Szewczakiem o sposobie funkcjonowania polskiej opozycji i o wyzwaniach czekających rząd premiera Morawieckiego.

Hejt ,,elit” III RP. Tylko antyPiSowska nienawiść, argumentów brak

Na stronie Wywiady24.pl publikuję rozmowy o bieżących problemach społeczno-politycznych przeprowadzone z politykami i ekspertami różnych dziedziń. Poruszamy głównie tematy istotne z punku widzenia interesów i funkcjonowania naszego kraju. Prezentowane rozmowy zostały pierwotnie opublikowane w portalu Fronda.pl.

Życzę miłej lektury!

Related posts